Aktuální nabídka  |  Kdo jsme?  |  Co nabízíme?  |  Co jsou to exercicie?  |  Ignaciánská meditace  |  Struktura exercicií  |  Odkazy
Exercicie.cz - Cesta vzhůru vede přes vlastní nitro

Duchovní cvičení VIA

Termínpondělí 6.8.2018 - pátek 10.8.2018
Provázející:P. Jan Regner SJ
Popis:Duchovní cvičení pro mladé muže a ministranty od 17 do 40 let, kteří hledají své životní povolání vede P. Jan Regner SJ, studentský kaplan ve farnosti Panny Marie Sněžné v Olomouci.

"Via" znamená latinsky "cesta". Tyto duchovní cvičení jsou určené pro mladé muže, kteří se ptají po svém životním povolání, po své další cestě.

Program probíhá především v tichu. Má v něm své místo každodenní mše svatá, rozjímání nad Písmem, každodenní adorace, promluvy a podněty k osobnímu rozjímání a také příležitost k duchovnímu rozhovoru či svátosti smíření. Konkrétní program bude představen při zahájení duchovních cvičení (exercicií). VIA začíná pondělním a končí pátečním obědem (asi ve 12.15).

Zváni jsou všichni mladí muži od 17 let do 40 let, kteří hledají další životní cestu, chtějí prohloubit modlitbu, ale nevědí, jak na to, a chtěli by udělat další krok. Ti, kdo jsou ochotni na krátký čas zanechat svých každodenních povinností, aby se mohli věnovat meditaci, modlitbě a duchovním věcem. Ubytování a strava Seminář zajistí vše potřebné. Spacák není zapotřebí. Strava je zajištěna.

Přihlašování je možné pomocí tohoto formuláře a to do 27. července 2018. Jak se k nám dostanete

MístoZ hlavního nádraží tramvajemi 2, 4, 6 na zastávku Náměstí republiky. Budova semináře se nachází vedle kostela sv. Michala.
Kontakt:projektvir(zavináč)gmail.com
WWW:http://www.knezskyseminar.cz/akce/vir/via/
Pro koho:mladí muži
Kontakt pro přihlášení:VIA

Na kurzu jsou stále volná místa.
COPYRIGHT © 2011 ČESKÁ PROVINCIE TOVARYŠSTVA JEŽÍŠOVA :: DESIGN LUCIE SLATINSKÁ :: WEBMASTER PAVEL BRESTOVSKÝ